top of page

Esystem  Alüminyum Cephe Kaplama Ürünleri

esystem alüminyum

       E system cephe kaplama ürünlerimiz, klasik yöntemlerle karşılaştırıldığında daha kullanışlı, daha hafif, daha estetik ve şık görünüşlü, hızlı ve pratik şekilde uygulanışı ve dekoratif çözümler sunan sistemlerdir. İç mekândaki dekoratif işlemlerin (mermer, seramik, parke alçıpan vb. ürünlerin) uygulanmasını kolaylaştıran ve aynı zamanda daha estetik görünmesini sağlayan projesine uygun özel detaylı çözümler sunabilmekteyiz. 

 

      İç mekândaki hemen hemen tüm projelerde karşınıza çıkan, kat arası döşemeye denk gelen yatay profillerin ve duvara veya kolona denk gelen düşey profillerin bitiş detayı sorunları Esystem cephe kaplama sistemleri ile artık sorun olmaktan çıkıyor.

 

     Firmamız; cephe profillerinin imalatı sırasında, binaya montaj aşamasında,  cephenin çevre izolasyonunda ve sonrasındaki iç dekorasyon işlemlerinde,  27 yıllık iş tecrübemiz sayesinde tüm aşamalardaki eksikleri görüp, bu eksiklikleri firmamıza özel patentli ürünlerimizi kullanarak iş, işçi ve son kullanıcı kalitesini ve konforunu arttıran ve bu kaliteyi sürekli ileri taşıyan bir firmadır.

 

     Esystem cephe kaplama sistemlerini, diğer sistemlerden ayıran en önemli özelliği ise, bugüne kadar yapılmayanı yapıp, silikon cephede (dıştan bakıldığında tamamı cam) içe açılır gizli kanat yapılabilmektedir. İstenir ise içe çift eksen açılım olarak ta uygulanabilir. Silikon cepheler, günümüz mimarisindeki plaza ve apartmanlarda standart pencereler yerine özellikle, salon vb. yaşam alanlarına denk gelen açıklıklarda artık daha çok tercih edilmektedir.  Bu gibi yerlerde kullanılan silikon cephe sistemlerinde, kanat açma sorunu yaşanmaktadır. Standart sistemlerde uygulanabilir kanat açma standardı, alt kısımdan dışarı doğru 25-30cm açıklık olacak şekilde sınırlıdır. Sınır tanımayan Esystem cephe kaplama sistemlerinde istenir ise içe açılır kanat kullanılarak, istenilen cam modülünün tamamını standart pencere sistemindeki gibi içeri açarakdaha ferah ortamlarda yaşayabilirsiniz. 

Esystem  Cephe Kaplama Sistemleri

Esystem  Kapı Pencere Sistemleri

bottom of page