top of page

Alüminyum Kompozit Panel

         E system Alüminyum Ltd. Şti. Albond Kompozit panel ürünlerinin bölge bayiliğini yapmaktadır. Türkiye geneli ve yurt dışı taleplere yönelik olarak kompozit panel satışı ve istenir ise CNC Router Kesim merkezimizde, cephe firmalarına ve reklam firmalarına Kompozit Panel CNC Kesim derzleme - ebatlama hizmetlerini, sunmaktayız. Anlaşma ve adede bağlı olarak, ürünlerin sevkiyatı konusunda yardımcı olmaktayız.

kompozit

       Albond Alüminyum Kompozit Panel, renk kartelalarında bulunan standart renklerinin haricinde Ral, Pantone ve talep ettiğiniz özel renkleri; mimari projelerinizin dış cephelerinde, iç mekanlarında, reklam sektöründe, kurumsal kimlik çalışmalarınızda, özel yapılarınızda , konut ve hastane projelerinde, hava alanı projelerinde ve daha bir çok alanda kullanılmak üzere A2, B1, B2 yanmazlık sınıflarında sizin için en kısa ve en üst kalitede hazırlamaktadır.


     Albond, 2 mm-6 mm kalınlık aralığında, 1000 mm – 1250 mm – 1500 mm – 2000 mm'e kadar boy ölçüsünde üretim yapabilmektedir. Bunun haricinde farklı genişliklerde de taleplerinizi karşılayabilmektedir. Albond, biri A2 üretim hattı olan 4 kompozit panel üretim hattı ile taleplerinize en kısa zamanda çözüm üretebilmektedir

 Hayata kaplı düşler sunan Albond , kendi bünyesindeki ileri teknoloji Alüminyum Boyama hattı, boya hazırlama ünitesi, dilme ve boy kesme hatları ile boyalı alüminyum rulo ve levha taleplerinizi de karşılayabilmektedir.

      A2 ürünümüz İngiltere, Almanya ve Türkiye (TSE) alınmış (a2s1d0) test sertifikaları ile sizlerin kullanımına sunulmuştur. 

       Özel imalatlarınız, malzeme kesim seçeneklerimiz ve yapılacak işlemin fiyatı için lütfen irtibata geçiniz. Tasarımda özgürlük, esneklik sağlayan kompozit paneller metal dayanımı sağlar. Uzun vadede sağladığı avantajlarla ekonomik olup herhangi bir bakım gerektirmez, montaj süresi kısadır. Kompozit panel yapılarınızın dış cephe kaplamasında çok çeşitli imkanlar sunabilen bir malzemedir. 

logo

Renk Katalogları

EGEMEN  Alüminyum Kompozit Panel Sanatı Özel Serisi

bottom of page