top of page

Bayiliklerimiz

Sizi dünyaca kendini kanıtlamış en iyi markalar ile buluşturuyoruz.

albond kompozit
esystem clarks alüminyum
esystem alüminyum stac aksesuar
esystem alüminyum bossy cephe maksları

ALBOND

KOMPOZİT PANEL

ESYSTEM Alüminyum Ltd.Şti. Albond Kompozit panel ürünlerinin bölge bayiliğini yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Adana, Mersin, İskenderun, Antakya ve Osmaniye bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli ve yurt dışı taleplere yönelik olarak kompozit panel satışı ve istenir ise CNC Router Kesim merkezimizde, cephe firmalarına ve reklam firmalarına Kompozit Panel CNC Kesim derzleme - ebatlama hizmetlerini, sunmaktayız. Anlaşma ve adede bağlı olarak, ürünlerin sevkiyatı konusunda yardımcı olmaktayız.

CLARKS ALÜMİNYUM SİSTEMLERİ

Konutlar, İş Merkezleri, Hava alanı, fuar merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi dış ve iç mekanlar için ısı yalıtımlı ve yalıtımsız Kapı ve pencere ve sürme doğrama çözümleri sunar.

       

STAC Aksesuar

Sistemas técnicos del accesorio y componentes S.L., alüminyum kapama işleri sektörüne ait ürünlerin üretimi konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. 


STAC, günümüz piyasasının gerektirdiği kalite ve yenilik gerekliliklerine cevap vermek üzere tasarımlarını milimetrik hesaplarla yapmaktadır. Bu sebeple, sektörün ileri gelenlerinden biri olmasını sağlayan tecrübesini yanı sıra farklı üretim hatlarına uygun en iyi tesislerine sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda uzmanlaşmış bir teknik ekiple işlerini yürütmektedir.

BOSSY Dış Cephe Makasları

Bossy dış cephe makasları, yeni ürünü olan kademeli kilitleme sistemli makaslar ile tanışın.

bottom of page