top of page
esystem logo

Hakkımızda

simge

Esystem Alüminyum Ltd.Şti.

          1993 yılında faaliyetlerine başlayan Egemen Alüminyum Ltd. Şti. kurulduğu günden bugüne büyük projelere imza atan, alüminyum cephe sistemleri konusunda sektörün önde gelen cephe firmalarından olmuştur. Bu alanda kendi patentli markası olan ESYSTEM adı altında yeni geliştirdiği alüminyum doğrama ve cephe kaplama sistemlerinin uygulama ve satışını yapmaktadır. 2018 yılında satış ve uygulama hizmetlerinin ayrılmasına karar verilmiştir ve ESYSTEM Alüminyum olarak satış mağazamız hizmete açılmıştır.       

         Mağazamızda projelerinizde kullanılmak üzere gerekli olan, silikon cephe, kapaklı ve yarı kapaklı cephe, alüminyum kapı-pencere sistemleri, sürme doğrama sistemleri, ofis bölme sistemleri ve bu sistemlerin istenilen renkte ve tüm aksesuar çeşitleri ile beraber satış hizmetini vermekteyiz. Faaliyet gösterdiği tüm ürünler ile ilgili, konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden uygulama ve projelendirme alt yapısı ile, hizmet veren Esystem Alüminyum Adana ’da bulunan fabrikası ile, kaliteli malzemeyi kaliteli hizmet ile bir arada sunmaktadır. 

        Tavsiyenin en etkili reklam olduğu inancıyla birlikte dürüstlük, üründe ve hizmette kalite, zamanında teslimat, saygı, güven, sosyal sorumluluk ve ekip çalışması gibi ilkelerin bizi var eden değerler olduğunu gururla söyleyebiliriz.

bottom of page