Paket (Fason) Satış

İmalatı bitmiş montaja hazır alüminyum doğrama ve cephe sistemleri

   İMALAT ATÖLYEMİZDE VERİLEN HİZMETLER

 

         Esystem Alüminyum ,  Adana demirciler sitesinde bulunan tesisinde,  profesyonel ekip ve sektördeki en iyi makine parkuru ile paket satış (fason alüminyum imalatı) alanında hizmet vermektedir.

        Şirketimiz bünyesinde bulunan konusunda uzman mimar ve tekniker ekiplerimiz, yüksek metrajlı ve detay gerektiren işlerde müşterilerimize destek sağlamakta, gerekli durumlarda müşterimiz adına görüşme ve toplantılara katılmaktadır. Bu güne kadar birçok projede alüminyum imalat ve mimari destek konularında iş ortaklığı görevimizi başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.

 

        Isı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum kapı pencere ve sürme sistemleri , silikon cephe, kapaklı ve yarı kapaklı cephe, ışıklık (skylight) , ofis bölme sistemleri , alüminyum ve cam korkuluk sistemleri vb. her türlü sistemi malzeme dahil veya hariç seçenekleri ile fason kesimi, işlenmesi, ve montaja hazır hale getirilmesi aşamaları tamamlanıp, şantiyenize hasarsız şekilde nakli için düzgün bir şekilde ambalajlanarak teslim edilmektedir. 

Modern Makine Parkuru

Projelerinizi alanında en iyi olan makine ve ekibimiz yardımı ile sıfır hata olarak teslim etmekteyiz.

   Alüminyum profillerin kesimi ve işlenmesinde yüksek hassasiyet değerlerini yakalamak çok önemlidir. Şantiyede montaj esnasında sorun yaşanmaması için, atölye personelinin uygulama ve malzeme bilgisine - tecrübesine, proje okuma becerisine sahip olması gerekmektedir.

    İmalat ve işleme kalitesi için, personellerimizin tecrübesi önemli olduğu kadar, kullanılan makine ve ekipmanlarda çok önemlidir. Sürekli olarak yenilenen  ve alanında en iyilerinden olan son teknoloji makineler kullanmaktayız. 

5 eksen Alüminyum Cnc Profil İşleme

5 eksen Alüminyum Cnc Profil İşleme

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz...

İletişim Bilgileri
Esystem Alüminyum Ltd.Şti.

Adres : Yenidoğan Mah.Demirciler Sitesi 2104 sokak no:3  Yüreğir / ADANA - TÜRKİYE

Tel. : 0 322 888 1 777   Cep.: 0 533 599 21 31

 

e-mail : info@esystem.com.tr

Ziyaretçi Sayısı

 © Copyright 2018 Esystem Alüminyum Ltd.Şti. Tarafından Yapılmıştır. Tüm Telif Hakları Saklıdır